معرفی اجمالی استایل

مصطفی یوسفی 29 می 16

استایل

مدیران شرکت استایل با داشتن تجربه 18 ساله خود در زمینه تولید تحت نام دی تو دی ” Day To Day ” و همچنین همکاری با شرکت سامان اسپورت،  اقدام به تاسیس شرکت استایل نمودند که 7 سال از مدت تاسیس آن می گذرد.

این مجموعه توسط برادران امیری مدیریت و کنترل می شود.

در این مدت استایل به سرعت خود را به یک برند معروف و یک رقیب جدی برای تولیدکنندگان ایرانی تبدیل کرد, و با تلاش و کوشش مدیران استایل, اکنون به جرات می توان گفت یکی از موفق ترین برندهای حال حاضر کشور می باشد.

پارچه های استفاده شده:

یکی از مسائلی  که در استایل  از اهمیت ویژه ای برخوردار است جنس و کیفیت پارچه است، که همیشه سعی بر آن شده تا بهترین جنس ها استفاده شود.تمامی پارچه های استفاده شده در تولید لباس های مجلسی از جنس های سطح بالای ترک و اروپایی می باشد

طراحی:

” کیفیت و اصالت در طراحی ” شعار استایل است، تمامی مدل ها توسط طراحان لباس استایل در ترکیه و در دفتر رسمی شرکت استایل در استانبول توسط طراحانی بین المللی با سطح توانایی بالا طراحی شده که البته طراحی استایل  تلفیقی از مدل های مدرن روز دنیا و فرهنگ غنی ایرانی می باشد که به لباس ها زیبایی دو چندانی می بخشد.

برش و دوخت:

سیستم برش پارچه ها به صورت کاملا کامپیوتری و از طریق دستگاه CNC  که یکی از مدرن ترین روش های برش می باشد صورت می پذیرد. استایل برای طراحی لباس و چیدمان الگو از یکی از به روز ترین  و بهترین نرم افزار های روز دنیا (Gerber) بهره می برد

همچنین  برای دوخت از بین خیاط ها و دوزنده های سطح بالای کشور، بهترین ها را انتخاب کرده و با آن ها همکاری می کند.

و ما حصل این تلاش ها و انتخاب ها محصولاتی است که هم اکنون با برند استایل به بازار می آید و به لطف خدا رضایت مشتریان را در پی داشته است.

مشتریان در استایل

 رضایت مشتریان همیشه در استایل در درجه اول  اهمیت بوده و همیشه مشتری مداری را یک اصل می دانیم،ما بر این باوریم که رضایت مشتریان کلید موفقیت استایل است.

استایل هم اکنون بیش از 500 نمایندگی رسمی و فعال و حدود 1500 عاملیت فروش در سراسر کشور دارد؛ همین مسئله می تواند نشان از رضایت مشتریان عزیز باشد.

استایل همیشه در تلاش بوده تا در راستای مشتری مداری حرکت کرده و همچنین از نظرات و پیشنهادات مشتریان نیز بهره مند شود.

توسعه :

با برنامه ریزی و اصولی که مدیران استایل در پیش گرفته اند امید است که در آینده ای نزدیک بتوانیم برند استایل را جهانی کنیم و محصولات خود را به لطف خدا و با کمک و همراهی شما عزیزان به سایر کشور ها نیز ارائه دهیم و نام ایران عزیز را سربلند کنیم.